Latvijas Čempions fīdermakšķerēšanā 2018. gadā noskaidrots!

NORMUNDS GRABOVSKIS (pludiņmakšķerēšana) VLADISLAVS TOLMAČOVS (fīdermakšķerēšana)

Latvijas Čempions fīdermakšķerēšanā 2018. gadā noskaidrots!

8. – 9. Septembrī, Voleros aizritēja trešais, noslēdzošais 2018. gada posms LČ fīdermakšķerēšanā. Cerības iegūt čempiona titulu saglabāja vairāki dalībnieki. Gatavošanās mačiem bija ļoti nopietna, treniņos kā nekad agrāk piedalījās liels daudzums sportistu. Viss liecināja par to, ka cīņa būs spraiga! Pēc pirmās dienas rezultātiem bija labi redzams, ka izlozei arī ir liela nozīme. Bija izteikti zivīgi sektori un bija tādi kuros zivis ķērās ar lielu pierunāšanu! Mainīgā straume arī ieviesa savas korekcijas, bet tā Voleros ir normāla situācija un daudzi tam bija gatavi. Pirmās dienas rezultāti ieviesa savas korekcijas rezultātu tabulas augšgalā, tas vēl vairāk saasināja cīņu un palielināja intrigu.

 

      Otrā sacensību diena atnesa kārtējo pārsteigumu, Daugava Voleros pārvērtās par dīķi, straume upē faktiski apstājās! Un tam daudzi nebija gatavi, svēršanas rezultāti bija pārsteidzoši. Daļa pirmās dienas līderi savāca daudz punktus. Bet kā zināms uzvar stiprākais un šoreiz posmu pārliecinoši ar 2 punktiem un kopējo svaru 20.970 gr uzvarēja Toms Barčs, otrais ar 3 punktiem un kopējo svaru 15.690 gr palika Artūrs Baltais ( klubs Ok Cope Sport), bet trešo vietu ar 4 punktiem un kopējo svaru 14.285 gr ieguva Vladislavs Tolmačovs. Lielāko zivi 1.310 gr noķēra Artūrs Baltais ( klubs Ok Cope Sport). Apsveicam 3. Posma uzvarētājus!

 

2018. gada čempiona titulu ar 16 punktiem un kopējo loma svaru 28.340 gr ieguva Vitālijs Miņkovs ( klubs VVA), par otrās vietas ieguvēju ar 16 punktiem un kopējo loma svaru 27.115 gr kļuva Artūrs Baltais ( klubs Ok Cope Sport), bet trešajā vietā ar 17 punktiem un kopējo loma svaru 34.065 gr šoreiz palika Krišjānis Lisovskis ( klubs Ok Cope Sport). Apsveicam 2018. gada uzvarētājus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liels paldies tiesnešiem Pjotram Ploskijs un Andrim Katkovskim. Paldies CMS biedrībai, atsevišķi paldies Eduardam Burģelim un Jānim Muciņam par oriģināliem kausiem! Tāpat liels paldies visiem čempionāta atbalstītājiem firmām - MAPEI, Alus Arsenāls, SURF, Vikotrans, veikalam Ok Cope. Carnikavas domei, LMSF un Feeder.lv

 

10.09.2018