PČ spiningošanā no krasta noslēdzies ar Itālijas uzvaru

PČ spiningošanā no krasta noslēdzies ar Itālijas uzvaru

PČ spiningošanā no krasta noslēdzies ar Itālijas uzvaru

PČ spiningošanā no krasta noslēdzies ar Itālijas uzvaru, aiz sevis otrā vietā atstājot Ukrainu un trešajā Slovākiju. Latvijas izlasei 12. vieta. Gaidīsim vīrus mājās un plašāku komentāru.

Hronika. Pirmā diena

Šodien tika dots starts pirmajai sacensību dienai. Latvijas izlasei 13. vieta no 16. 1 dienu. Lai arī komanda ir saliedēta un visi iegulda lielas pūles, gan sportisti, gan raneri, cope łoti specifiska, un mūsu vīriem diemžēl nepietiek prakses kert tadās straujās upēs. Cerēsim ka rīt būs labāki rezultāti.

No mūsējiem:
U.Circenis - 12.vieta
M.Veldre - 12.vieta
J.Filippovs - 7.vieta
J.Fjodorovs - 16.vieta

Pirms

Šajā nedēlas nogalē Itālijā norisināsies Pasaules Čempionās spiningošanā no krasta. Latvijas izlase jau veiksmīgi ieradusies Val Di sole. Kā zino Igors Filipovs: "izstaigājot daļu no zonām, sapratām, ka upe ir ar ļoti spēcīgu straumi. No otras puses tas jau bija gaidāms, jo šī upe raftikā ierindojas 9. vietā pasaules reitingā. Sajūtas, salīdzinot ar mūsu upēm, ir savādas - A B zonas Vermiglio upē, C D Noce upē. Šodien jau sākas oficiālie treniņi, jāatlasa pareizā svara un izmēra mānekļi un jādodas izpētē!"

 

 

02.06.2017