LR čempionāts fīdermakšķerēšanā 2019 noslēdzies

Ar sacensībām Lielupe, “Kalnciema” noslēdzas 2019. gada čempionāts. Pēdējā 4 tūrē piedalījās 58 dalībnieki un 12 komandas, kas ir čempionātā rekords.

Neskatoties uz lietaino un auksto laiku, treniņa piedalījās gandrīz visi, kas lecināja, ka ciņa par vietām būs nopietna. Tā ari sanāca. “Kalnciema” šogad ir milzīgs vairums ar smalko (10-50gr) zivju tuva distance, un pavisam nebija lielo brekšu kuri ķeras pirms gada. Tie kas mācējā atrast visefektīvāko distanci un pietiekoši ātri un stabili ķert no tas smalko zivi ari uzvarēja šajā posma, ķerot līdz pat 8+ kg 5 stundu laikā.

Pirmo vietu izcīnīja Ivans Daņilovs (VVA-2) , otra vieta Vladislavs Tolmačovs (Feeder Concept/Sensas 1), trešais Krišjānis Lisovskis (OK Cope Sport 1). Komandu vērtējumā, pirmā vieta OK COPE SPORT 1, otra VVA-2, trešā Feeder Concept/Sensas 1.

Kopvērtējumā Individuālā ieskaite līderim izdevās noturēt savu vietu. Otrais un trešais samainījās vietām bet nepielaida citus pie medaļām, visas 3 vietas ieņēma VVA kluba biedri. Komandas trijnieks palika bez izmainām, bet līderis nokrita trešā vieta.

2019. gada čempiona titulu Individuālā vērtējuma ar 19 punktiem un kopējo loma svaru 36.230 gr jau otro gadu pec kārtas ieguva Vitālijs Miņkovs (klubs VVA), par otrās vietas ieguvēju ar 21 punktu un kopējo loma svaru 34.000 gr kļuva Ivans Daņilovs (klubs VVA), bet trešajā vietā ar 22 punktiem un kopējo loma svaru 32.525 gr palika Vadims Kaskurs (klubs VVA).

Komandu vērtējuma pirmo vietu ar 125.5 punktiem ieguva VVA-2, otra vieta OK COPE SPORT 1 ar 128.5 punktiem, un trešā vieta VVA-1 ar 133 punktiem.